Postępowanie sądowe, egzekucyjne i windykacja należności


 

W oparciu o bogate doświadczenie zdobyte w toku reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów w toku spraw sądowych przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi wszystkich instancji.

Indywidualne i skrupulatne podejście do każdej sprawy pozwala na reprezentowanie Państwa przed sądami w sposób satysfakcjonujący dla Państwa. Kancelaria doradza na etapie przesądowym przygotowując najbardziej efektywną oraz zadowalającą dla Klienta strategię procesową, jak również reprezentuje Klientów w negocjacjach przedsądowych z kontrahentami.

Mając na względzie interes Klienta w szybkim i sprawnym wyegzekwowaniu świadczenia, Kancelaria reprezentuje Klientów w toku postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających. Kancelaria podejmuje się również windykacji należności zarówno na etapie przedsądowym, jak również w toku postępowania sądowego oraz po uzyskaniu tytułu egzekucyjnego.

W ramach świadczonego zakresu usług Kancelaria podejmuje się między innymi: sporządzania wezwań do zapłaty oraz innych pism windykacyjnych, wezwań do podjęcia stosownego działania albo zaniechania, pozwów w sprawach cywilnych, rodzinnych i opiekuńczych oraz spadkowych, pozwów w sprawach z zakresu prawa pracy oraz prawa ubezpieczeń społecznych, jak również pism procesowych w toku postępowania egzekucyjnego oraz zabezpieczającego.

 


 

Sprawdź także